P0402Y1252LNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0402Y1252LNT
JLCPCB Part #
C4324778
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS