CRCW25123R30JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25123R30JNEGHP
JLCPCB Part #
C1705759
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.3Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS