CRCW25123M90JNTG
MFR.Part #
CRCW25123M90JNTG
JLCPCB Part #
C2142900
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9MΩ 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount