CRCW25123M83FKEG
MFR.Part #
CRCW25123M83FKEG
JLCPCB Part #
C3944078
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS