HV733ATTE304J
MFR.Part #
HV733ATTE304J
JLCPCB Part #
C4003059
Description
-55℃~+155℃ 1W 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS