CRCW2512360RJNTG
MFR.Part #
CRCW2512360RJNTG
JLCPCB Part #
C2142883
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount