CRCW2512560RJNTG
MFR.Part #
CRCW2512560RJNTG
JLCPCB Part #
C2142858
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount