CRCW25122K37FKEH
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW25122K37FKEH
JLCPCB Part #
C2125466
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.37kΩ 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS