TNPW080536K1BXEA
MFR.Part #
TNPW080536K1BXEA
JLCPCB Part #
C1717407
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 36.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS