CRCW25122K20FKEG
MFR.Part #
CRCW25122K20FKEG
JLCPCB Part #
C3957236
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS