RNC55J1932BSRE5
MFR.Part #
RNC55J1932BSRE5
JLCPCB Part #
C3444468
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors