CRCW2512270RFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512270RFKEGHP
JLCPCB Part #
C4054981
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS