CRCW2512240RFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512240RFKEGHP
JLCPCB Part #
C1710438
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 240Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS