CRCW251223K7FKEG
MFR.Part #
CRCW251223K7FKEG
JLCPCB Part #
C4186919
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS