Y4076200R000Q9W
MFR.Part #
Y4076200R000Q9W
JLCPCB Part #
C4000895
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS