RNC55H3612BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H3612BSRSL65
JLCPCB Part #
C3423692
Description
-65℃~+175℃ 125mW 36.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors