CRCW25121M54FKEG
MFR.Part #
CRCW25121M54FKEG
JLCPCB Part #
C2126505
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS