CRCW121824K0FKEKHP
MFR.Part #
CRCW121824K0FKEKHP
JLCPCB Part #
C2089802
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 200V 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS