SMCG20CA-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG20CA-E3/57T
JLCPCB Part #
C1982937
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 46.3A@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS