CRCW25121K47FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25121K47FKEGHP
JLCPCB Part #
C1712358
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 1.5W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS