CRCW251219R6FKEGHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW251219R6FKEGHP
JLCPCB Part #
C1715100
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 19.6Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS