LH1262CACTR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LH1262CACTR
JLCPCB Part #
C7216216
Package
SMD-8P
Description
-40℃~+85℃ 1.26V 2 5.3kV 50mA 5V DC SMD-8P Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators ROHS