CRCW251219R1FKTG
MFR.Part #
CRCW251219R1FKTG
JLCPCB Part #
C2147742
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount