D55342H07B499BRTI
MFR.Part #
D55342H07B499BRTI
JLCPCB Part #
C3980444
Description
-55℃~+150℃ 250mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount