3522270RJT
MFR.Part #
3522270RJT
JLCPCB Part #
C2079644
Description
-55℃~+155℃ 250V 270Ω 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS