CRCW251210K0JNEG
MFR.Part #
CRCW251210K0JNEG
JLCPCB Part #
C844046
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS