RT2512CKB07453RL
MFR.Part #
RT2512CKB07453RL
JLCPCB Part #
C4188578
Description
-55℃~+125℃ 453Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS