TNPU1206107KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206107KAZEN00
JLCPCB Part #
C4028314
Description
-55℃~+125℃ 107kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS