CRCW201093K1FKEF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW201093K1FKEF
JLCPCB Part #
C4297396
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS