SG73W2HTTE822M
MFR.Part #
SG73W2HTTE822M
JLCPCB Part #
C4293316
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS