SG73W2HTTE102M
MFR.Part #
SG73W2HTTE102M
JLCPCB Part #
C3967869
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS