CRCW201082K0JNEFHP
MFR.Part #
CRCW201082K0JNEFHP
JLCPCB Part #
C4076538
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS