TNPU1206300RAZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU1206300RAZEN00
JLCPCB Part #
C3912951
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS