ERJ-U1DF5362U
MFR.Part #
ERJ-U1DF5362U
JLCPCB Part #
C4006642
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS