CRCW201071R5FKEFHP
MFR.Part #
CRCW201071R5FKEFHP
JLCPCB Part #
C4115851
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS