CRCW201071R5FKEF
MFR.Part #
CRCW201071R5FKEF
JLCPCB Part #
C2086863
Description
-55℃~+155℃ 400V 71.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS