ERJ-12ZYJ513U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ513U
JLCPCB Part #
C2080745
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS