CR023651F
MFR.Part #
CR023651F
JLCPCB Part #
C3971361
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS