CRCW20101K30FKTF
MFR.Part #
CRCW20101K30FKTF
JLCPCB Part #
C4222656
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount