ERL2038K300FKEA500
MFR.Part #
ERL2038K300FKEA500
JLCPCB Part #
C3443425
Description
-65℃~+175℃ 38.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors