Y079812K0000F9L
MFR.Part #
Y079812K0000F9L
JLCPCB Part #
C4309804
Description
-55℃~+220℃ 100mW 12kΩ Metal Foil Resistor ±1% ±3ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS