RNC55H1051FRRE7
MFR.Part #
RNC55H1051FRRE7
JLCPCB Part #
C3513734
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors