CRCW121893R1FKTK
MFR.Part #
CRCW121893R1FKTK
JLCPCB Part #
C4068412
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount