WK73S2JTTE1R02F
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R02F
JLCPCB Part #
C4097425
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.02Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS