Y092650R0000T9L
MFR.Part #
Y092650R0000T9L
JLCPCB Part #
C3370116
Description
-55℃~+150℃ 50Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS