CRCW121875K0FKEK
MFR.Part #
CRCW121875K0FKEK
JLCPCB Part #
C2143901
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS