CP000550R00JE143
MFR.Part #
CP000550R00JE143
JLCPCB Part #
C5972634
Description
-65℃~+275℃ 50Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS