ERC55110K00BHEB500
MFR.Part #
ERC55110K00BHEB500
JLCPCB Part #
C3394151
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS