CRCW121851K0FKEK
MFR.Part #
CRCW121851K0FKEK
JLCPCB Part #
C1730551
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS