SR1218FK-07100RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1218FK-07100RL
JLCPCB Part #
C6301280
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS